ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Які іграшки для собак рекомендують ветеринарні лікарі?

Іграшки для собак, схвалені ветеринарними лікарями повинні бути безпечними, витривалими і майже незнищенними.

«Це буз сумніву найкраща та найбільш безпечна іграшка, яку я спромоглася знайти для своїх супер завзятих любителів гризти». Ротвейлерам та пітбулям необхідні витривалі до зубів іграшки які неможливо зруйнувати зубами і які не можна проковтнути. Іграшки West Paw беззаперечно відповідають цим потребам. Я зі спокійною душею можу порекомендувати їх своїм пацієнтам.» - Denise P.

Створення іграшок для собак які б відповідали таким вимогам: «без бісфенолу, фталатів, латексу, та схвалені FDA» - можливо це навіть більше ніж очікує побачити більшість людей, але тут в компанії West Paw ми не можемо виготовляти іграшки по-іншому.

Ми знаємо, що деякі собаки можуть прогризти будь-що і саме тому ми маємо рейтинг витривалості наших іграшок. Щоб власники тварин могли не тільки ознайомитись але й визначити які саме іграшки обрати для своїх вихованців. Розумний підхід до вибору іграшки дорівнює безпеці для собаки. Саме тому, професіонали у всьому світі рекомендують наші іграшки своїм клієнтам.

Ми пропонуємо три варіанти відмічених нагородами іграшок Zogoflex® щоб власники тварин мали вибір іграшок, які б як найкраще підходили саме для їх собаки та його звичкам. Як приклад – це наші безпечні та витривалі м’ячі. М`ячі West Paw (Jive малий, Boz малий, та Rando великого та малого розмірів) відповідають розміру стандартного м’яча для метань.

 • Jive® - це твердий монолітний м’яч для завзятих любителів гризти. Твердий до самої серцевини, створений щоб витримувати натиск делікатних, так і найзавзятіших любителів гризти.

 • Boz® має заповнений повітрям центр забезпечуючи тривале задоволення від відчуття, що м’яч розплющується прямо в зубах.

 • Rando® ці іграшки мають пусту серцевину та ідеально підходять собакам, які обожнюють гризти та надають перевагу пружним іграшкам, які самостійно відновлюють форму

Не важливо, яку іграшку ви оберете: Zogoflex, Zogoflex Air, або Zogoflex Echo, адже ваш вибір – це гарантовано витривала та найбезпечніша іграшка з усіх можливих. Всі іграшки виготовляються в США!!

Три види м’ячів WEST PAW у в одній грі!

Чому ми рекомендуємо вам мати всі три колекції м’ячів та іграшок West Paw для гри?

Відповідь очевидна: тому що собаки та їх люди мають різні уподобання та стилі гри. Створення кожного продукту ми починаємо з фундаментальних цінностей West Paw, які так подобаються нашим клієнтам: безпечність, екологічність, надійність, висока якість та витривалість. З огляду на це ми розділили наші іграшки на три різні колекції, створені за допомогою різних технологій щоб задовольнити вподобання та специфічні потреби кожного собаки. Дізнайтеся більше про ці унікальні колекції іграшок.

Zogoflex – це найміцніші іграшки для жування та гри, для інтенсивних гравців, які здатні прогризати навіть автомобільну шину

 • Створено для екстремально потужних любителів гризти

 • Для собак, яким потрібно перенаправити надлишкову енергію або позбутись стресу шляхом ментальної стимуляції та за допомогою стимулюючих іграшок, таких як пазли.

 • Для невтомних енергійних фанатів, для ігор на відкритому просторі.

 • Для активних любителів спорту, полювань та для робочих собак.

Zogoflex Air – заповнені повітрям для більшої пружності та стрибучості, для помірних любителів гризти, які обожнюють ловити м’ячі у повітрі або на воді

 • Для собак, які обожнюють воду – іграшки Zogoflex Air тримаються високо на воді – для кращої видимості

 • Собакам, яким подобаються апортування, але для них більш комфортні легкі іграшки

 • Створено для помірних любителів гризти.

Zogoflex Echo – це колекція найлегших іграшок, ці іграшки пусті всередині

 • Ніжні любителі гризти обожнюють пружність та резистентність цих іграшок

 • Чудово для фанатичних гравців які обожнюють ловити та носити іграшки та мають можливість робити це всередині приміщення,

 • Для фанатичних гравців, ця невагома іграшка підійде для апортувань та перетягувань на відкритому просторі

 • Для собак поважного віку, чутливі зуби яких потребують м’якших та більш піддатливих іграшок

 • Для цуценят, які тільки навчаються майстерності гризти іграшки

Що таке матеріал Zogoflex?

Zogoflex® -це дивовижно витривалий, не токсичний пластик, придатний до повторної переробки. Zogoflex представлений в яскравих, добре помітних кольорах, гарантовано витривалий, гнучкий та плаває у воді. Zogoflex виготовляється з матеріалу, придатного для повторної переробки, що дає змогу майже повністю мінімізувати кількість відходів при виготовленні іграшок.

Всі іграшки Zogoflex виготовляються в США, не містять бісфенолу та фталатів, схвалені FDA (це означає, що вони безпечні якщо собака випадково проковтне шматочок іграшки), безпечні для використання у посудомийній машині та мають маркування CE (дозволені в Європейському Союзі).

Яка різниця між іграшками Zogoflex, Zogoflex Air and Zogoflex Echo?

Загальні риси: іграшки : Zogoflex Air та Zogoflex Echo мають багато спільного з традиційною колекцією іграшок Zogoflex. Іграшки з цих колекцій виготовляються з того ж самого матеріалу Zogoflex, вони витривалі, не містять бісфенолу та фталатів, придатні для повторної переробки та плавають.

Відмінності: Іграшки Zogoflex Air заповнені повітрям, та мають повітряні кишені; іграшки Zogoglex Echo мають абсолютно пустий центр, тому вони надзвичайно м’які та легко стискаються. На відміну від іграшок з традиційної колекції Zogoflex, які мають тверду монолітну серцевину, іграшки Zogoflex Air витривалі та мають центр, що злегка стискається, це дарує надзвичайні відчуття задоволення для собак звеликою жагою до гри. Іграшки Zogoflex Echo чудово підійдуть вихованцям з більш чутливими зубами: цуценятам та собакам поважного віку.

Чи вся продукція West Paw виготовляється в США?

Так. Всі іграшки Zogoflex та плюшеві витривалі іграшки Rowdies виготовляються в США.

Чи рекомендуєте ви залишати іграшки для гри (Bumi, Zisc та Tizzi) наодинці з собакою?

Ні. Не дивлячись на те, що іграшки для гри виготовляються з того ж самого витривалого матеріалу Zogoflex, з якого виготовляються і наші іграшки для жування - Hurley, Tux та Jive, все одно, ми радимо наглядати за собакою під час самостійної гри та інтерактивних спільних ігор.

Які іграшки найкраще підійдуть собакам, які гризуть особисті речі хазяїна (взуття, шкарпетки, меблі)?

Для таких вихованців ми рекомендуємо наші надміцні іграшки для жування. Ці іграшки жорсткі, та створені для задоволення потреби щось гризти.

Навіщо собакам потрібні іграшки?

Спеціаліст з поведінки собак, Ріта Віель.

Так само, як і для людей мозок собак потребує стимуляції, щоб залишатись здоровим та активним. Такі захоплюючі завдання, як спроба дістати ласощі з головоломки не лише сприяють розвитку ментальних здібностей собаки, а й дарує їй можливість побалувати себе чимось смачненьким. Саме ці потреби стали однією з причин, чому наші дизайнери створили інтерактивну іграшки-головоломку Qwizl™. Безпечна та витривала, іграшка Квізл подовжує «життя» дорогих ласощів

Різноманітність робить життя «смачнішим»

Якщо постійно давати собаці одні й ті самі ласощі, то згодом він може втратити інтерес до них, тому забезпечте вихованцю різноманіття. Ви можете використовувати палички для зубів, сушені яловичі палички, ковбаски, шматочки лосося, сир або навіть суміш з гранул.

Неперевершений дизайн головоломки Квізл дозволяє зручно розмістити іграшку між лапами собаки та мотивує до процесу видобування ласощів зі схованки.

Квізл – це ідеальна іграшка для собак всіх стадій життя

Для молодих цуценят (3-4 місяці) іграшку Квізл можна використовувати як інструмент для заохочення їх до рухливості, також головоломка навчить їх використовувати свої носики для пошуку ласощів та навчить жувати.

Джуніори навчаться перерозподіляти свою енергію, в процесі видобування ласощів з іграшки Квізл. Також ця іграшка – це справжнє завдання для інтелектуалів, Квізл забезпечує ментальний розвиток підростаючих цуценят.

Для дорослих собак – це мотивація добре потрудитися, адже дістати ласощі із іграшки – не легка задача.

Для сеньйорів, які втратили попередню жвавість руху, Квізл стане справжньою знахідкою. Цю іграшку комфортно утримувати між лапами і вона не потребує активних рухів навколо неї.

Травмованим собакам, яким не можна багато рухатись та потрібно кудись подіти накопичену енергію, щоб вони не сумували, іграшка Квізл, з ласощами всередині, спонукатиме їх вивільняти енергію через розумову активність.

Для відволікання від стресових ситуаціях

Квізл – це ідеальна іграшка, коли ваш собака потерпає від стресової ситуації, наприклад грози, або шуму від феєрверку чи коли в будинок приходять незнайомі люди (адже це їх територія!). Тримайте іграшку Квізл під рукою, щоб відволікти вихованця від стресової ситуації, заповніть Квізл ласощами та дайте йому. Це безпрограшний варіант, адже незабаром у вихованця виникатимуть позитивні асоціації (коли вони витягатимуть ласощі) з подіями яких вони бояться.

Розумове навантаження може втомити собаку сильніше, ніж годинна прогулянка парком

Іграшки-головоломки для собак та розвиваючі мозок іграшки здатні втомити вашого вихованця. Але все ж таки, не надто ускладнюйте та розтягуйте гру для цуценят та вихованців-сеньйорів.

Як використовувати Квізл для собак різних вікових груп.

Крок 1

Не ускладнюйте.

Як і з любою розвиваючою іграшкою, починайте з простих задач, щоб вихованець з легкістю міг добратися до ласощів – це допоможе собаці не втратити мотивацію та інтерес до іграшки.

Покладіть у Квізл декілька ласих шматочків (шматочки повинні бути невеликі, щоб вони не застрягали всередині) да дайте іграшку собаці.

Чому важливо починати з невеликих шматочків?

Маленькі шматочки ласощів легко випадатимуть з іграшки, коли вихованець рухатиме іграшку, це мотивуватиме його до подальшої гри. Використання ароматних ласощів допоможе розвивати нюх собаки.

Крок 2

Ускладніть задачу.

Після того, як собака опанує мистецтво витягання невеличких шматочків, покладіть всередину тоненькі палички, які також не складно витягати, але все ж таки задача стане важчою.

Коли собака почне облизувати паличку крізь бокові отвори, в результаті чого вона стане м'якшою це полегшить задачу її видобування. Також, завдяки боковим отворам вихованець відчуватиме смак та аромат, що ще більше стимулюватиме його скоріше виконати задачу.

Таким чином, крок за кроком ускладнюйте задачу та кладіть всередину більші за розміром ласощі. І навіть коли перед вашим вихованцем стоятиме не просте завдання, смак та аромат, що відчуватиметься крізь бокові отвори стимулюватимуть собаку діяти і не залишатись байдужим до забави.

Які Іграшки підходять для травмованих собак?

Zogoflex Tux Тукс, Qwizl Квізл і Toppl Топл - іграшки які вирішують проблеми травмованих собак.

Травмованим собакам для одужання необхідно відпочивати, але це легше сказати, ніж зробити, не кажучи про молодих собак, для яких залишатися довго на одному місці є надважкою задачею. Вони не розуміють, що відпочинок допоможе їм швидше відновитися. Особливо це стосується цуценят, які мають багато енергії, але через травму їм тривалий час не можна бігати або грати.

Отже, нам потрібно знайти спосіб як стримати фізичну активність вихованця, але при цьому забезпечити йому достатньо занять, щоб песик не відчував стресу та мав можливість позбутися зайвої енергії. Для багатьох власників собак - це дійсно виклик, найчастіше протягом даного періоду вони зайняті вирішенням зовсім інших проблем. Ми помітили, що в основному це трапляється з цуценятами, юніорами та/ або активними собаками.

Не секрет, що так звані ігри-головоломки, та іграшки зі схованкою - це дійсно складні задачі, від яких собаки втомлюються розумово. Такі види занять вимагають від собаки незалежних рішень стосовно того, як дістати із іграшки їжу. Така діяльність вимагає мінімуму (або не потребує взагалі) фізичного напруження, натомість для вирішення задачі необхідно прикласти більше розумових зусиль, завдяки чому вихованець позбувається зайвої енергії, без прямого навантаження на травму.

Ми створили 3 види іграшок, які відмінно підійдуть для цих цілей.

1. Tux Тукс є однією з наших найміцніших іграшок. Тому для завзятих любителів гризти - це ідеальна розвага. Великою перевагою іграшки Тукс є те, що собаки з коротким носом, наприклад бульдоги або боксери, з легкістю дістануть ласощі із іграшки. І вони не будуть розчаровані через те, що всередині залишився останній шматочок ласощів який вони не можуть дістати язиком. Влітку ви можете покласти в Тукс якийсь корм та заморозити, а потім побалувати вихованця в спекотну погоду. Щоб витягти з іграшки заморожений корм, ласощі або йогурт необхідно трохи більше часу, це допоможе довше відволікати вихованця від активних рухів.

2. Toppl Топпл - ще більш складна задача для собак. Це іграшка-головоломка зі схованкою для ласощів. Щоб ускладнити завдання, ви можете заповнювати іграшку різними видами кормів або ласощів, так як ви вам потрібно.

Топпл розроблено для задоволення потреб різних собак:

 • Для собак як з довгими так і короткими мордами ця іграшка принесе величезне задоволення без присмаку розчарування, яке виникає коли собака не може дістати ласощі з середини. Так, вони дістануть абсолютно все – до останнього шматочка.

 • Старіючих та малоактивних собак (або собак з травмами) байдужими не залишить цікава форма Toppl Топпл, яка сприяє безупинному покачуванню та обертанню іграшки, навіть при незначних рухах з боку собаки.

 • Високоенергійних або кмітливих собак можна зацікавити ментальними завданнями – просто поєднайте між собою велику та малу іграшки Топпл. Щоб «заблокувати» ласощі в середині окремої іграшки можна навіть використати паличку для зубів.

3. Qwizl Квізл зручно тримати у лапах собаки, до того ж ця головоломка це - чудова ідея як розважити вихованця, якщо йому не можна багато рухатись, або стояти. І звичайно іграшка підійде для сеньйорів, які мають труднощі у пересуванні. Іграшка не рухлива, вона не відкотиться далеко від собаки і до того ж вона дуже міцна. Ви можете ускладнити задачу для песика, заповнивши іграшку паличками, для вилучення яких необхідно прикласти силу.

Для новачків важливо не надто ускладнювати задачу з видобування корму. Спочатку поставте перед вихованцем легке завдання, це допоможе уникнути розчарування та збереже його інтерес до іграшки. Після того, я собака зрозуміє як це працює, ви можете підвищити складність головоломки, заповнивши іграшку іншими видами корму/ласощів, або наприклад поєднавши між собою велику та малу іграшки Топпл.

Спочатку можна почати зі звичного для вихованця корму (сухого). Корм легко випадатиме при незначних рухах іграшки. Щоб зайняти собаку на триваліший час, ми радимо використовувати корм з дещо липкою консистенцією, наприклад ковбаски для собак або свіже м'ясо. Ви можете поєднати їх з сухим кормом або іншими ласощами або приготувати пасту з фруктів, йогурту, яловичим бульйоном. Меню, яке ви можете покласти у ласощі залежить від уподобань вашого вихованця і того, що для нього є корисним.

Всі іграшки, включаючи Tux, Qwizl and Toppl можна мити в посудомийній машині що підвищує гігієнічні показники іграшки. Тому немає ризику, що у схованці залишаться шматочки корму, які можуть призводити до контамінації. Отже з іграшками Tux, Qwizl та Toppl вашому вихованцеві гарантовані веселі розваги без жодних фізичних навантажень. Ваш песик не сумуватиме під час хвороби. А тому, щасливими будуть всі!

Деяких клієнтів турбує те, що "хутро" кошлатих іграшок Вест Пав Роудіс линяє під час гри.

Вони бояться, що "хутро" яке з'їсть їх собака заб'ється в шлунку.

Волоски хутра іграшок Вест Пав Роудіс дуже тонкі і не злипаються. Це зроблено саме для того, щоб вони не утворювали комок у шлунку собаки, навіть якщо вона схильна саме вискубувати волоски і ковтати їх.

Після повторного прання іграшки, її линька буде зменшуватися.

ZOGOFLEX® & SEAFLEX™

Яка різниця між матеріалом Zogoflex та Seaflex?


 • Простіше кажучи, Seaflex містить перероблений пластик, виловлений в океані.

 • Матеріал Seaflex містить 12,5% перобленого пластику з океану (HDPE) у поєднанні з матеріалом Zogoflex (88,5%) (TPE) (термопластичний еластомер).

 • В той час, як Зогофлекс це матеріал, придатний до переробки, на 100% чистий термопластичний еластомер.


Що спільного між матеріалами Zogoflex та Seaflex?


 • Обидва матеріали гнучкі та еластичні витривалі та плавають.

 • Не містять шкідливих наповнювачів, не токсичні, без біс фенолу, фталатів, латексу, схвалені FDA, мають сетифікацію Європейського союзу.

 • Виготовлені відповідально з екологічно безпечних матеріалів.

 • Іграшки придатні для вторинної переробки.

 • Продуманий дизайн та виготовлено в США.


Чи піддаються переробці іграшки створені з матеріалу Сіфлекс?


Так! Так само, як і іграшки, виготовлені з матеріалу Зогофлекс, іграшки, виготовлені з матеріалу Сіфлекс є частиною нашої програми з переробки використаних іграшок.


Чому іграшки Сіфлекс мають різний малюнок завитків в ідентичній кольорові гаммі?


Різноманітність кольорів завихрення (в межах однієї колірної гами) візуально передає змінну природу потоку матеріалу в кожній сформованій формі. Кольори змішуються в машині, вони створюють нескінченно унікальні та красиві комбінації кольорів, що робить кожну іграшку унікальною для її чотириногого власника.


Безпечність та витривалість матеріалу SEAFLEX


Як я можу бути певним, що пластик, виловлений в океані, що міститься в Матеріалі Seaflex безпечний для мого собаки?

Матеріал Seaflex безпечний! Так само як і матеріал Zogoflex, ми гарантуємо що наш матеріал Seaflex так само безпечний та нетоксичний, без бісфенолу, латексу, фталатів та схвалений FDA, це значить, що цей матеріал абсолютно безпечний

Матеріал Сіфлекс має таку ж сертифікацію в європейському союзі та такі ж показники безпечності, як і матеріал Зогофлекс. Сертифікація CE вказує на те, що продукція відповідає вимогам безпечності, здоров’я та захисту довкілля Євросоюзу.


Що означає «пластик, здобутий в океані»? І як його отримують?


Звідки ви отримуєте пластик? Як ви його очищуєте?

Матеріал Зогофлекс придатний для вторинної переробки – це безвідходний, термопластичний еластомер, який походить з США. Цей матеріал ми поєднуємо з пластиком, виловленим у океані HDPE (пляшки з молока та з під шампуню) та створюємо матеріал Сіфлекс (Seaflex).

The ocean-bound HDPE material is sourced from coastal communities in Central America within 31 miles or 50km from the shore-line and has no formal waste management system in place.

Цей пластик нам постачають прибережні громади центральної Америки вздовж 51 км від берегової лінії, в яких немає і не має офіційної системи поводження з відходами.

Пластик з океану очищують за допомогою запатентованого процесу без використання хімії. Де ми видаляємо контамінанти забруднювачі, леткі речовини та перероблені в безпечний та нетоксичний матеріал Seaflex.