Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Iграшка пищалка для собак Фергус пухнастий

Створено для любителів жорстких шалених ігор

Ідеальна іграшка для малих собак з великою жагою до гри!

Плюшевий Фергус має руки та ноги, з ним весело грати у перетягування та підкидати у повітрі, він обожнює добрячі встряски!

Rowdies™ від WEST PAW - це нова колекція відмічених нагородами, витривалих плюшевих іграшок для собак.

Створюючи колекцію Rowdies™ ми також врахували і інтереси собак зі специфічними розмірами. Не важливо, який у Вас собака – мініатюрний той тер’єр, або величний мастиф, ці іграшки створені з достатньою міцністю щоб встояти перед любителями жорстких ігор.

В іграшках Rowdies™ поєднані дві найміцніших технології West Paw: витривалість та безпечність матеріалу Zogoflex в «зонах для жування» - для собак які обожнюють кусати та гризти іграшки та запатентований міцний плюшевий матеріал HardyTex®, посилений армованою сіткою.

Ця мила плюшева іграшка тендітна лише на вигляд!

Тіло іграшки Роуді Фергус (Rowdie Fergus) створене з матеріалу HardyTex®- м’якої плюшевої тканини, посиленої армованою сіткою, а долоньки, найпривабливіші зони для жування, виготовлені з нашого надміцного матеріалу Zogoflex®. Пухнастий Фергус має виразні вишиті очі, які неможливо відірвати зубами. А ще, всередині Роуді захована пищалка, Ваш вихованець не залишиться байдужим до Фергуса!

Посилені армованою сіткою

КОЛІР:


РОЗМІР:

Висота 19 см

Ширина 24 см

Артикул:

DD001PUF Фіолетова

DD001ORF Оранжева

DD001PEW Срібно-коричнева

Любителі собак обожнюють іграшки Rowdie, тому що:

  • Виготовлено з запатентованої плюшевої тканини HardyTex™, посиленої армованою сіткою

  • «Зони для жування» виготовлені з надміцного витривалого матеріалу Zogoflex®

  • Всередині іграшки захована пищалка

  • Іграшка наповнена безпечним eco-friendly матеріалом Intelliloft®

  • Безпечно для використання в пральній та сушильній машині

  • Це частина програми Love It Guarantee™

  • Виготовлено в США

Для яких собак Фергус підійде найкраще?

Фергус має руки та ноги, тому він підійде для ігор з перетягуванням та підкиданнями у повітрі. Ідеальна іграшка для маленьких собак з великою жагою до гри.

HardyTex™

Винайдена, створена у West Paw, та протестована на міцність тривалими жорсткими іграми собак. Запатентований матеріал HardyTex – це не лише покриття із хутра – це міцний плюшевий матеріал, посилений армованою сіткою для екстра витривалості, він набагато міцніший ніж стандартний плюшевий матеріал.

Zogoflex® Chew Zones

«Зони для жування» Zogoflex®

Вперед, просто бери та гризи! Адже «зони для жування» створені з унікального та інноваційного витривалого матеріалу Zogoflex® - для тих собак, які обожнюють гризти іграшки.

Машинне прання

Якість ручної роботи

Матеріал Intelliloft® придатний для вторинної переробки

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Ці іграшки не призначені для агресивних та деструктивних любителів гризти.