Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Tux Treat Toy Іграшка для собак Тукс для ласощів

СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК ЩО ЛЮБЛЯТЬ ЖОРСТКО ГРИЗТИ

Це надміцна і довговічна іграшка для собак зі схованкою для смачних ласощів від компанії West Paw. Тукс витримала перевірку часом і готова до зустрічі з гострими зубами. Не важливо якого віку Ваш вихованець, тому що магія цієї іграшки однаково зачаровує як собак солідного віку так і малих цуценят!

В середині іграшки схованка для печива, м'ясних шматочків і ласощів. Тукс плаває, літає, стрибає та витримає гострі зуби навіть найбільш впертих вихованців.

Іграшка Тукс - це також чудовая ідея як охолодити Вашого вихованця в спекотну погоду. Просто заповніть ємність бульйоном або вологим кормом і заморозьте. Ідеально підходить для підкидання, виконання команди «Апорт».

Любителі собак обожнють іграшки Tux, тому що:

  • Безпечно використовувати в посудомийній машині

  • Нетоксичні і не містять латекс

  • Відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки

  • Зроблено в США

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (10 см)

L (13 см)

Тукс S

Оранжевий мандариновий ZG040TNG

Колір зеленого яблука ZG040GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG040AQA

Тукс L

Оранжевий мандариновий ZG041TNG

Колір зеленого яблука ZG041GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG041AQA


Собака З'їсть Ласощі , але Не Іграшку

Tux супер міцна. Собакам подобається гризти цю іграшку, особливо якщо в іграшці будуть ласощі. Вам сподобається те, що після ігор, Тукс залишається цілим, а після швидкого миття в посудомийці - іграшка знову як нова!


Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*

Ми Гарантуємо!

Як найкращий друг кожного собаки, West Paw гарантує, що кожна іграшка безпечна, виготовлена з eco-friendly матеріалів; буде довго служити і тішити так, як задумано; виготовлена в місті Боземан, штат Монтана, США

Ми хочемо, щоб Ви полюбили іграшки West Paw!

Легко помити: іграшки Zogoflex миються в посудомийній машині

Легко помити Zogoflex® вдома—просто покладіть на верхню полицю посудомийки.

Zogoflex не тоне у воді- виплескуючи радість для собак

Для собак, які божеволіють від плавання (або просто, щоб відволікти під час купання в домашній ванні).

Коли побачу, тоді повірю?...що це дійсно надміцні іграшки для собак!

Коли всі навкруг гучно заявляють, що роблять ультра міцні іграшки для собак, важко сказати, чи справді іграшка така міцна, як рекламують.

Що ж, Ми пишаємось тим фактом, що американські "дитсадки для собак" денного догляду вирішили обрати саме іграшки Zogoflex для своїх ігрових кімнат.

Гризти АБО Гратися - Купуйте правильну іграшку

Так, всі іграшки Zogoflex® гарантовано міцні, але не всі були розроблені для того, щоб жорстко гризти та жувати. Одні собаки більше люблять гризти і жувати, інші ганятись і наздоганяти - отже, обов’язково візьміть ту іграшку, яка найкраще відповідає стилю гри Вашої собаки. Потрібна допомога? Вам пощастило, у нас є путівник саме для вас!