Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Rando Іграшка для собак Рандо м'яч

М'яч Рандо створений для собак, яким подобається пружність та опір, які люблять гризти настільки пружні іграшки, що ті постійно виштовхуючись, самі відновлюють форму. З порожнистою серцевиною, він більш податливий, легший у вазі і набагато веселіший.

Рандо виглядатиме як новий, навіть після того як побуває в зубах вашого вихованця. Легко переносити собакам в зубах та комфортно тримати людині в руках.

Плаває і не тоне у воді, а при падінні на поверхню, Рандо завжди відскакує в непередбачуваному напрямку і собаки шаленіють від щастя!

  • Плоске дно та засічки з боків створюють ефект непердбачуваних рухів і відскоків іграшки від поверхні

  • Завдяки порожнистій серцевині, м'яч легкий та м'який.

  • Легко помити як в посудомийній машині, так і під проточною водою.

  • Розмір малого м'яча відповідає розміру стандартного м'яча для метання.

  • Не містить латексу, бісфенолу А, фталатів та інших токсичних матеріалів.

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (6 см)

L (9 см)

Рандо Small

Фіолетовий баклажановий BZ010

Зелені джунглі BZ010JGR

Оранжева диня BZ011JGR

Рандо Large

Фіолетовий баклажановий BZ011EGG

Зелені джунглі BZ011JGR

Оранжева диня BZ011MEL

Рандо скаче як шалений

Форма м'яча Рандо генерує непередбачувані хаотичні відскоки і підтримує постійний інтерес до гри, адже собака весь у здогадках, куди саме полетить Рандо цього разу.

Плавають і не тонуть у воді!

Це правда, Zogoflex Echo плавають, як і решта наших іграшок. Тому ці іграшки чудові та незамінні для гри на воді.

Іграшки Zogoflex Echo підходять для будь-якого віку

Zogoflex Echo™ - це колекція іграшок, розроблена для віку від 0 до 140 собачих років. Іграшки цієї колекції Rando™ Skamp™ і Zwig™ виготовлені в США з того ж нетоксичного, міцного та безпечного матеріалу, що й інші наші іграшки Zogoflex®, але з порожнистою серцевиною. Вони більш податливі, легші у вазі і набагато веселіші.

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*