Наша історія

West Paw створює, розробляє, виготовляє та доставляє кожну іграшку з власної фабрики у штаті Монтана, США.

Щоб бути впевненими в тому, що ми створюємо дійсно надійну, високоякісну та екологічну продукцію, виготовлену з безпечних матеріалів – ми робимо все самостійно і прагнемо бути найкращими друзями для усіх собак.

Будучи членами громади міста Бозман, що у штаті Монтана, ми пишаємось екологічними та безпечними іграшками Вест Пав, які ми виготовляємо на власному виробництві, що має сертифікацію «certified B Corp». Це підтвердження, того, що ми дбаємо про своїх клієнтів, наших дистриб’юторів та громаду в якій вони живуть.

Ми хочемо показати, як бізнес може вести до позитивних змін в середині власної громади та у всьому світі - шляхом прийняття щоденних рішень, як великих так і малих. Адже чи не за для цього насправді існує бізнес?

Чи потрібні собакам іграшки? Так!

Так само як і людям, собакам необхідний стимул для того щоб вони були щасливими та ментально здоровими.

Іграшки в дії

Собаки обожнюють наші іграшки. Впевніться у цьому самі, переглянувши веселі відео про іграшки West Paw у дії.

Ось чому -

Такі непрості завдання для собак, як спроба дістати ласощі з головоломки допомагає стимулювати їх розумову активність та наповнює їх животики смачненькими ласощами.

  • Безпечні та інтерактивні іграшки сприяють стимуляції мозку та підтримки здорового росту
  • Гра з розвиваючими іграшками потребує більше енергії, ніж годинна прогулянка у парку

Гра з цими іграшками допоможе навчити собаку манерам та слухняності. Інтерактивні іграшки створюють міцніший зв'язок між господарем та собакою.

Як саме -

Ми створюємо наші іграшки з думкою про те, що потрібно собакам.

Які б ігри не обирав ваш вихованець, чи то жваві активні ігри з пригодами, або навпаки затишні забави,- наші іграшки враховують інтереси кожного собаки. Деякі іграшки створені для ментального розвитку собак, інші призначені для апортування, жування або спільних ігор з господарем, другом-компаньйоном.

Іграшки West Paw не просто безпечні та довговічні, вони створені для: безпечної і кмітливої гри. Іграшки, які одні собаки обожнюють гризти, а іншим собакам подобається носити та тягати.