Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Jive Dog Ball Іграшка для собак Джів супер-м'яч

СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ЖОРСТКО ГРИЗТИ

М'яч Джів - це справжня радість для фанатів апортування! Собаки просто обожнюють ганяти за цим яскравим, пружним м'ячиком. Супер-м'яч Джів з канавками, нескінченно і так шалено стрибає в різні сторони.

Найбільш міцна іграшка від компанії West Paw та без перебільшення найкращий м'яч для собак. Тверда та монолітна до самої серцевини. Завдяки тому, що м'яч відскакує у непердбачуваних напрямках, собаки не втрачають інтерес до гри, і апортування стає ще більш захопливим.

М'ячик Jive малого розміру відповідає розмірам стандартного м'яча для метань і є більш безпечною альтернативою тенісному м'ячу. Яскраві кольори дозволяють легко знаходити м'яч, куди б він не полетів: у сніг, в струмок чи у траву.

Любителі собак обожнюють іграшки Jive, тому що:

  • Безпечно мити в посудомийній машині

  • Без латексу. Нетоксичні

  • Відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки

  • Плаває, не тоне

  • Створено для собак, що люблять жорстко гризти

  • Зроблено в США

  • Доступно у трьох розмірах: малий D=5 см, середній D=6 см, великий D=8 см

КОЛІР:

РОЗМІР:

XS (5 см)

S (6 см)

L (8 см)

Джів м'яч XS

Оранжевий мандариновий ZG069TNG

Колір зеленого яблука ZG069GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG069AQA

Джів м'яч S

Оранжевий мандариновий ZG070TNG

Колір зеленого яблука ZG070GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG070AQA

Джів м'яч L

оранжевий ZG071TNG

Колір зеленого яблука ZG071GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG071AQA


Безпечні Іграшки для Собак. Ознайомтесь з інформацією про продукт

Що робить іграшки West Paw найбільш безпечними у світі? Іграшки ліній Zogoflex®, Zogoflex Echo і Zogoflex Air® не токсичні, не містять Бісфенолу А (BPA) і фталатів, без латексу, відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки.

Шкала Міцності

Максимальна Оцінка = 5; Супер сила і міць для серйозних собак, що люблять жорстко гризти.

Zogoflex не тоне у воді- виплескуючи радість для собак

Для собак, які божеволіють від плавання (або просто, щоб відволікти під час купання в домашній ванні).


Надміцний Стрибучий М'яч для Собак

У воді або на землі - Jive настільки ж міцний, наскільки захоплюючий!

Гарантовано надміцний, виготовлений у США.

Надміцні іграшки

Іграшки для собак, виготовлені з матеріалу Zogoflex®, - напевне найкращі з усіх. Дійсно! Ці іграшки довговічні. Вони не жорсткі, тому ніжні на зубах. Вони плавають і не тонуть. Вони екологічні. Найголовніше, вони КЛАСНІ!

Легко мити: іграшки Zogoflex миються в посудомийній машині

Легко помити Zogoflex® вдома—просто покладіть на верхню полицю посудомийки.

Гризти АБО Гратися - Купуйте правильну іграшку

Так, всі іграшки Zogoflex® гарантовано міцні, але не всі були розроблені для того, щоб жорстко гризти та жувати. Одні собаки більше люблять гризти і жувати, інші ганятись і наздоганяти - отже, обов’язково візьміть ту іграшку, яка найкраще відповідає стилю гри Вашої собаки. Потрібна допомога? Вам пощастило, у нас є путівник саме для вас!

Не токсичні і Безпечні!

Іграшки Zogoflex® і Zogoflex Air® абсолютно не токсичні, без бісфенолу А, без фталатів і латексу, відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки.


Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*