PLAY Boz® Боз - це текстурований пористий м'яч для тих собак, що захоплюються інтенсивними іграми та віддають перевагу іграшкам, які стискаються. М'який на дотик, але міцніший за тенісний мяч.

PLAY Dash® - Деш це високолітаючий аеродинамічний диск-фрісбі для собак. Текстурований матеріал мякий на дотик і ніжний до ясен. Центральний отвір забезпечує стабільний і швидкий політ

PLAY Wox® - Вокс тринога це надміцна іграшка для собак, що підійде як для спільних так і для сомостійних ігор, таких як перетягування, підкидання, апортування. М'яка на дотик та Стійка до проколів.

На старт, увага, бігом!

Zogoflex Air® - це іграшки для активних собак, які обожнюють апортування. Перегляньте і зацініть це відео, де собаки весело проводять час !

Ідеальні іграшки для собак, які у захваті від ігор на воді

Завдяки невагомості та особливому центру заповненому повітрям, іграшки Zogoflex Air® плавають вище і собакам простіше їх помітити і легше гратися з ними у воді!

Повітряна технологія Zogoflex Air®

Завдяки заповненому повітрям центру, Zogoflex Air® плаває ще вище і ще вище підлітає. Дарує відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити. Для тих собак, що захоплюються інтенсивними іграми та віддають перевагу іграшкам, які стискаються.

Гарантована довговічність. Створені так, щоб служити роками

Made in USA 100%

Усі іграшки West Paw створені і виготовлені в США

100% наших іграшок Zogoflex та Zogoflex Air придатні для переробки

Легко мити в посудомийній машині

Іграшки Zogoflex Air® дуже невибагливі у догляді.

Для домашньої чистки - достатньо покласти іграшку на верхню полицю посудомийної машини.