Лінія Zogoflex Air проти Zogoflex - в чому різниця?

Learn - Product Information

Posted August 11, 2015

Компанія West Paw Design вивела на новий рівень свої бестселлери — іграшки для собак Zogoflex. Створено дві НОВІ форми — рельєфний м'яч Boz Боз та аеродинамічний диск Dash Деш та заповнили їх повітрям. Для цього було використано інноваційну та безпечну для екології повітряну технологію - Zogoflex Air®. Дана технологія була створена спеціально, з думкою про собак — фанатів апортування та ігроголіків. Водночас класичні іграшки Zogoflex - це незмінно найміцніші іграшки у світі, створені на радість завзятих любителів гризти та невтомних гравців. І ми однаково ручаємось за міцність обох видів іграшок!

В чому різниця?

  • Для обох видів іграшок ми використовуємо той самий матеріал Zogoflex, але іграшки Zogoflex Air® легші, тому що вони заповнені повітрям.

Яким чином?

  • завдяки повітряній технології, дизайнери компанії West Paw Design заповнюють класичний матеріал Zogoflex повітряною піною, створюючи шедевр із повітря.

Які переваги мають заповнені повітрям іграшки?

  • Вони легші — деякі люди, вважають, що наші класичні іграшки Zogoflex занадто важкі для ігор з апортуванням.
  • Краще підходять для ігор на воді — іграшки серії Zogoflex Air плавають вище, тому їх легше побачити на поверхні води під час апортування.
  • Більш піддатливі — саме те, від чого собаки у захваті, вони обожнюють це відчуття стискання, що виникає під натиском їхніх щелеп та стимулює вивільнення ендорфінів — гормонів радості.

Іграшки серії Zogoflex Air такі ж міцні, як і класичні іграшки Zogoflex?

  • Ознайомтеся з нашою шкалою міцності та перевірте рівень витривалості кожної іграшки. Так, іграшки Dash® and Boz® дійсно міцні, але, через заповнену повітряною піною серцевину, вони не такі витривалі, як більшість класичних іграшок Zogoflex. Для завзятих любителів гризти, ми все ж рекомендуємо обирати серед іграшок Tux®, Jive® та Hurley®. Іграшки серії Zogoflex Air створені для високоенергійних собак, які більше зацікавлені у тому, щоб побігати за м'ячиком, ніж у потребі щось гризти.

Чи підлягають іграшки Zogoflex Air вторинній переробці?

  • ТАК. Так само як і класичні іграшки Zogoflex, іграшки Zogoflex Air можна переробляти безліч разів.
  • Як і всі іграшки Zogoflex, іграшки Zogoflex Air виготовлені в США, плавають, міцні, не токсичні, не містять бісфенол А та фталатів, схвалені в FDA, безпечно використовувати у посудомийній машині та підлягають переробці на 100%.

Виготовлено в США з думкою про планету та з улюбленцями у серці®