Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Toppl Treat Toy Іграшка для собак - Топпл для ласощів

СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ПОМІРНО ГРИЗТИ

Всередині іграшки знаходяться м'які заокруглені зубці, які утримують ласощі на місці, під час того, як собака намагається їх дістати.

Відзначені нагородами, іграшки-пазли зі схованкою для ласощів придумані так, що більша і менша з'єднуються в одну головоломку для собаки, а це подвоює та ускладнює місію супергероя. Просто поєднайте велику та малу іграшки (продаються окремо) Топпл між собою.

Любителі собак обожнюють іграшки Toppl, тому що:

  • Безпечно мити в посудомийній машині

  • Без латексу. Нетоксичні

  • Відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки

  • Зроблено в США

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (8 см)

L (10 см)

Топпл S

Оранжевий мандариновий ZG083TNG

Колір зеленого яблука ZG083GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG083AQA

Топпл L

Оранжевий мандариновий ZG084TNG

Колір зеленого яблука ZG084GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG084AQA


Смачні розваги!

Подаруйте Супердень Вашому собаці! Зацініть відео, щоб побачити різні способи, якими іграшка Toppl може зайняти вашого супергероя (прогулянки у парку стануть його другим улюбленим заняттям).

Коли побачу, тоді повірю?...що це дійсно надміцні іграшки для собак!

Коли всі навкруг гучно заявляють, що роблять ультра міцні іграшки для собак, важко сказати, чи справді іграшка така міцна, як рекламують.

Що ж, Ми пишаємось тим фактом, що американські "дитсадки для собак" денного догляду вирішили обрати саме іграшки Zogoflex для своїх ігрових кімнат.

Грайлива головоломка

Головоломки - це чудовий спосіб зайняти Вашого активного собаку і додати трохи перцю в його сонячний день! Toppl® легко з'єднуються між собою, створюючи іграшку-схованку для смачних ласощів, яку собаки обожнюють нюхати, смикати, штовхати та катати.

Час для смаколиків стає веселішим, якщо вони поєднуються з грою!

Іграшки для частування зі схованкою для ласощів - це весела розвага для Вашого собаки. Топпл - це своєрідна скарбничка з ласощами Вашого вихованця - остання новинка, що доповнює лінію іграшок Zogoflex . Цуценята прикладатимуть всіх зусиль, щоб дістати улюблені ласощі з непіддатливої, хиткої іграшки Топпл.

Ми Гарантуємо!

Як найкращий друг усіх собак, West Paw гарантує, що кожна іграшка безпечна, виготовлена з eco-friendly матеріалів; буде довго служити і тішити так, як задумано; виготовлена в місті Боземан, штат Монтана, США

Ми хочемо, щоб Ви полюбили іграшки West Paw!

Гризти АБО Гратися - Купуйте правильну іграшку

Так, всі іграшки Zogoflex® гарантовано міцні, але не всі були розроблені для того, щоб жорстко гризти та жувати. Одні собаки більше люблять гризти і жувати, інші ганятись і наздоганяти - отже, обов’язково візьміть ту іграшку, яка найкраще відповідає стилю гри Вашої собаки. Потрібна допомога? Вам пощастило, у нас є путівник саме для вас!

Легко мити: іграшки Zogoflex миються в посудомийній машині

Легко мити Zogoflex® вдома—просто покладіть на верхню полицю посудомийки.

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*