ГРА Sanders Сандерс пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Custer Кастер пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Rosebud Роузбуд пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Lincoln Лінкольн пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Jefferson Джефферсон пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Fergus Фергус пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

HardyTex™

Винайдена, створена у West Paw, та протестована на міцність тривалими жорсткими іграми собак. Запатентований матеріал HardyTex – це не лише матеріал із хутра – це міцна плюшева тканина, посилена армованою сіткою для екстра витривалості, він набагато міцніший ніж стандартний плюшевий матеріал.

Посилені армованою сіткою

Zogoflex® Chew Zones

«Зони для жування» Zogoflex®

Вперед, просто бери та гризи! Адже «зони для жування» створені з унікального та інноваційного витривалого матеріалу Zogoflex® - для тих собак, які обожнюють гризти іграшки.

Для яких собак Сандерс підійде найкраще?

Сандерс – це найбільша іграшка в колекції, вона забезпечує достатню дистанцію між вашими руками та щелепою вихованця. Ідеальний вибір для гри у перетягування, для помірних любителів гризти та для підкидання.

Як найкращий друг усіх собак, West Paw гарантує, що кожна іграшка безпечна, виготовлена з eco-friendly матеріалів; буде довго служити і тішити так, як задумано; виготовлена в місті Боземан, штат Монтана, США

Ми хочемо, щоб Ви полюбили іграшки West Paw!