Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Iграшка пищалка для собак Джефферсон пухнастий

Створено для любителів жорстких шалених ігор

Джефферсон ідеальний для середніх та великих собак які обожнюють підкидати, трясти, гризти та грати у перетягування. У джефферсона довгі звисаючі рукі, за які собакам зручно тягати іграшку.

Rowdies™ від WEST PAW - це нова колекція відмічених нагородами, витривалих плюшевих іграшок для собак.

Створюючи колекцію Rowdies™ ми також врахували і інтереси собак зі специфічними розмірами. Не важливо, який у Вас собака – мініатюрний той тер’єр, або величний мастиф, ці іграшки створені з достатньою міцністю щоб встояти перед любителями жорстких ігор.

В іграшках Rowdies™ поєднані дві найміцніших технології West Paw: витривалість та безпечність матеріалу Zogoflex в «зонах для жування» - для собак які обожнюють кусати та гризти іграшки та запатентований міцний плюшевий матеріал HardyTex®, посилений армованою сіткою.

Ця мила плюшева іграшка тендітна лише на вигляд!

Тіло іграшки Роуді Джефферсон (Rowdie Jefferson) створене з матеріалу HardyTex®- м’якої плюшевої тканини, посиленої армованою сіткою, а руки та ноги – найпривабливіші зони для жування виготовлені з нашого надміцного матеріалу Zogoflex®. Пухнастий Джефферсон має виразні вишиті очі, які неможливо відірвати зубами. А ще, всередині Роуді захована пищалка, Ваш вихованець не залишиться байдужим до Джефферсона!

Посилені армованою сіткою

КОЛІР:


РОЗМІР:

Висота 16,5 см

Ширина 32см

Артикул:

DD002PUF Фіолетова

DD002ORF Оранжева

DD002PEW Срібно-коричнева

Любителі собак обожнюють іграшки Rowdie, тому що:

  • Це екстремально витривала плюшева іграшка

  • Гарантовано витримає жорсткі ігри

  • Ідеальна іграшка для перетягування, жування та підкидання

  • Всередині іграшки захована пищалка

  • Іграшка наповнена безпечним eco-friendly матеріалом Intelliloft®

  • Безпечно для використання в пральній та сушильній машині

  • Це частина програми Love It Guarantee™

  • Виготовлено в США

Для яких собак Джефферсон підійде найкраще?

Джефферсон підійде для собак середніх та великих розмірів, які обожнюють підкидати, тягати та гризти іграшки. А довгі, звисаючі як батоги руки Джефферсона надовго захоплять увагу вашого вихованця.

HardyTex™

Винайдена, створена у West Paw, та протестована на міцність тривалими жорсткими іграми собак. Запатентований матеріал HardyTex – це не лише покриття із хутра – це міцний плюшевий матеріал, посилений армованою сіткою для екстра витривалості, він набагато міцніший ніж стандартний плюшевий матеріал.

Zogoflex® Chew Zones

«Зони для жування» Zogoflex®

Вперед, просто бери та гризи! Адже «зони для жування» створені з унікального та інноваційного витривалого матеріалу Zogoflex® - для тих собак, які обожнюють гризти іграшки.

Машинне прання

Якість ручної роботи

Матеріал Intelliloft® придатний для вторинної переробки

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Ці іграшки не призначені для агресивних та деструктивних любителів гризти.