Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Wox Air Dog Toy Іграшка для собак Вокс тринога

Тепер гра стає втричі більш захопливою. Вокс - це об'ємна іграшка на трьох ногах із серії Zogoflex Air.

Хаотичні рухи та непередбачувані перевертання стимулюють ментальну активність собак та чудово підходять як для самостійної гри вихованця так і для грандіозної гри в перетягування за участі трьох песиків. Адже це так круто: cмикати Вокс в різні сторони, підкидати та перевертати.

Непередбачувані відскоки "віггі" і дивовижні вібрації в повітрі роблять іграшку ідеальною для сольної гри або епічних тристоронніх ігор. Cобаки люблять стискати Вокс зубами та перевертати у повітрі.

Надзвичайно ніжна до щелеп собаки та комфортна для рук людини.

  • Заповнена повітрям серцевина, міцна текстурована поверхня, виготовлена з матеріалу Zogoflex Air,- дарує відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити

  • Три ніжки - легко переносити та весело перетягувати

  • Вокс не боїться води: плаває, безпечно використовувати в посудомийній машині

  • Ідеально підходить для інтерактивних або самостійних ігор

  • Безпечна для собак, 100% підлягає переробці, Зроблено в США

  • Без латексу. Без фталатів. Не містить Бісфенол А. Нетоксично.

  • Відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки

КОЛІР:

РОЗМІР: L (19 см)

Вокс Large

Бордовий смородиновий AZ037CUR

Жовта кульбаба AZ037DDL

Синьо-зелений колір хвоста Павича AZ037PCK

Представляємо Вокс Wox® Dog Toy

Веселіться, граючи в перетягування чи апортування з Wox® - на землі або на воді. Wox обов'язково змусить собаку виляти хвостом без зупину і подарує Вам посмішку.

Made in USA 100%

Усі іграшки West Paw створені і виготовлені в США


Ідеальні іграшки для собак, які у захваті від ігор на воді

Завдяки невагомості та особливому центру заповненому повітрям, іграшки Zogoflex Air® плавають вище і собакам простіше їх помітити і легше гратися з ними у воді!

Шкала міцності

Оцінка = 3; Ідеально для собак, що люблять помірно гризти. Для спільних інтерактивних ігор під наглядом.


Легко мити в посудомийній машині

Іграшки Zogoflex Air® дуже невибагливі у догляді.

Для домашньої чистки - достатньо покласти іграшку на верхню полицю посудомийної машини.


Повітряна технологія Zogoflex Air®

Завдяки заповненому повітрям центру, Zogoflex Air® плаває ще вище і ще вище підлітає. Дарує відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити. Для тих собак, що захоплюються інтенсивними іграми та віддають перевагу іграшкам, які стискаються.

Гарантована довговічність. Створені так, щоб служити роками.

100% наших іграшок Zogoflex та Zogoflex Air придатні для переробки

Текстурована поверхня

і особливе м'яке кайфове відчуття від стискання іграшки - приваблює собак.


Не токсичні і Безпечні!

Іграшки Zogoflex® і Zogoflex Air® абсолютно не токсичні, без бісфенолу А, без фталатів і латексу, відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки.


Гризти АБО Гратися - Купуйте правильну іграшку

Так, всі іграшки Zogoflex® гарантовано міцні, але не всі були розроблені для того, щоб жорстко гризти та жувати. Одні собаки більше люблять гризти і жувати, інші ганятись і наздоганяти - отже, обов’язково візьміть ту іграшку, яка найкраще відповідає стилю гри Вашої собаки. Потрібна допомога? Вам пощастило, у нас є путівник саме для вас!


Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*