Carousel imageCarousel imageCarousel image

Hurley Dog Bone

Іграшка для собак Харлей кістка

СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ЖОРСТКО ГРИЗТИ

Ця класична кістка є безпечною альтернативою дерев'яним палкам. Особливо підходить собакам, що люблять жорстко гризти та апортувати, особливо у воді. Іграшка виготовлена з пружного і плавучого матеріалу Zogoflex®. Весело відскакує і підстрибує під час гри. Тверда та монолітна до самої серцевини.

Завдяки класичному дизайну, собаці легко нести іграшку в зубах, а яскраві кольори допомагають легко її знайти як в приміщенні так і на природі. Для собак - це години задоволення проведені за жуванням та апортуванням (включаючи апортування у воді). Бестселлер з 2004 року.

Любителі собак обожнюють іграшки Hurley, тому що:

  • Безпечно мити в посудомийній машині

  • Без латексу. Нетоксичні

  • Відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки

  • Зроблено в США

  • Плаває, не тоне у воді

КОЛІР:

РОЗМІР:

XS (11 см)

S ( 15 см)

L (21 см)

Hurley XS

Оранжевий мандариновий ZG009TNG

Колір зеленого яблука ZG009GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG009AQA

Hurley S

Оранжевий мандариновий ZG010TNG

Колір зеленого яблука ZG010GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG010AQA

Hurley L

Оранжевий мандариновий ZG011TNG

Колір зеленого яблука ZG011GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG011AQA

Міцна + безпечна

Hurley Dog Bone гарантовано міцна іграшка для собак, і оскільки вона гнучка, собакам безпечно її гризти та апортувати. Ніяких зламаних зубів, тільки розваги.

Для собак, які люблять гризти чи гратися!


Коли побачу, тоді повірю?...що це дійсно надміцні іграшки для собак!

Коли всі навкруг гучно заявляють, що роблять ультра міцні іграшки для собак, важко сказати, чи справді іграшка така міцна, як рекламують.

Що ж, Ми пишаємось тим фактом, що американські "дитсадки для собак" денного догляду вирішили обрати саме іграшки Zogoflex для своїх ігрових кімнат.

Безпечні Іграшки для Собак?Ознайомтесь з інформацією про продукт

Що робить іграшки West Paw найбільш безпечними у світі? Іграшки ліній Zogoflex®, Zogoflex Echo і Zogoflex Air® не токсичні, не містять Бісфенолу А (BPA) і фталатів, без латексу, відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки.

Мала, Середня, Велика - розміри для усіх собак

Ми живемо у великому світі, але навіть маленькі собаки готові досліджувати його, озброївшись міні-версією Zogoflex® Hurley.

Як найкращий друг усіх собак, West Paw гарантує, що кожна іграшка безпечна, виготовлена з eco-friendly матеріалів; буде довго служити і тішити так, як задумано; виготовлена в місті Боземан, штат Монтана, США

Ми хочемо, щоб Ви полюбили іграшки West Paw!


Zogoflex не тоне у воді- виплескуючи радість для собак

Для собак, які божеволіють від плавання (або просто, щоб відволікти під час купання в домашній ванні).

Гризти АБО Гратися - Купуйте правильну іграшку

Так, всі іграшки Zogoflex® гарантовано міцні, але не всі були розроблені для того, щоб жорстко гризти та жувати. Одні собаки більше люблять гризти і жувати, інші ганятись і наздоганяти - отже, обов’язково візьміть ту іграшку, яка найкраще відповідає стилю гри Вашої собаки. Потрібна допомога? Вам пощастило, у нас є путівник саме для вас!

Безпечні та нетоксичні іграшки Zogoflex®, що означає - жодних хвилювань

Окрім того, що іграшки Zogoflex не містять бісфенолу А (BPA), фталатів і нетоксичні, вони схвалені FDA (Американська Асоціація контролю харчових продуктів та медикаментів) — що дуже важливо, адже ваш вихованець постійно близько контактує з іграшками.

Легко мити: іграшки Zogoflex миються в посудомийній машині

Легко мити Zogoflex® вдома—просто покладіть на верхню полицю посудомийки.

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*