Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Qwizl Treat Toy Іграшка для собак Квізл для ласощів

СТВОРЕНО ДЛЯ СОБАК, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ЖОРСТКО ГРИЗТИ

Ця відзначена нагородами інтерактивна іграшка, зі схованкою для ласощів, стимулює ментальну активність собак та дарує їм задоволення від процесу добування улюблених смаколиків. Дизайн, продуманий до дрібниць, стимулює інтерес собаки до іграшки та подовжує "життя" дорогих ласощів.

Одна з найбільш міцних іграшок, яка чудово підійде для веселих та активних ігор, таких як підкидання, апортування. Бічні отвори випускають тільки смак і аромат і лише через внутрішній отвір ласощі можуть з'явитися назовні. Гнучкі форми ніби гребені, захоплюють і утримують ласощі різні за розміром. Під час гри, вихованець намагається дістати ласощі з іграшки, що є чудовим тренуванням для мозку!

Також Квізл цікаво гризти і підкидати, навіть якщо у іграшці вже немає ласощів, а вигнута форма робить її легкою для утримання в собачих лапах.

Любителі собак обожнюють іграшки Qwizl, тому що:

  • Безпечно мити в посудомийній машині

  • Без латексу. Нетоксичні

  • Відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки

  • Плаває, не тоне

  • Подовжує життя ласощам

  • Створено для собак, що люблять жорстко гризти

  • Продуманий дизайн дозволяє собаці відчути смак та аромат ласощів крізь бокові отвори

  • Комфортно тримати в лапах

  • Зроблено в США

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (14 см)

L (17 см)

Квізл S

Оранжевий мандариновий ZG090TNG

Колір зеленого яблука ZG090GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG090AQA

Квізл L

Оранжевий мандариновий ZG091TNG

Колір зеленого яблука ZG091GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG091AQAQwizl Квізл

Там Де Робота Зустрічається з Грою

Подаруйте Супердень Вашому собаці! Зацініть відео, щоб побачити різні способи, якими іграшка Квізл може зайняти вашого супергероя!


Що можна помістити в Qwizl?

Qwizl міцно утримує ласощі, примушуючи собак попрацювати, щоб отримати такий бажаний шматочок запашної курочки.

Ось деякі ідеї з наповнення іграшки:

www.canvit.com.ua/lakomstva/dla-sobak

www.aspirit.com.ua/sticks

Коли побачу, тоді повірю?...що це дійсно надміцні іграшки для собак!

Коли всі навкруг гучно заявляють, що роблять ультра міцні іграшки для собак, важко сказати, чи справді іграшка така міцна, як рекламують.

Що ж, Ми пишаємось тим фактом, що американські "дитсадки для собак" денного догляду вирішили обрати саме іграшки Zogoflex для своїх ігрових кімнат.

Купуйте правильну іграшку для собаки

Так, всі іграшки Zogoflex® гарантовано міцні, але не всі були розроблені для того, щоб жорстко гризти та жувати. Одні собаки більше люблять гризти і жувати, інші ганятись і наздоганяти - отже, обов’язково візьміть ту іграшку, яка найкраще відповідає стилю гри Вашої собаки. Потрібна допомога? Вам пощастило, у нас є путівник саме для вас!

Гарантовано міцна

Ми абсолютно впевнені в довговічності наших іграшок для собак Zogoflex!

Безпечна, нетоксична

Безпека є першорядною для всіх у West Paw Design, саме тому наші іграшки не містять латексу, не містять бісфенолу BPA та фталатів, нетоксичні та відповідають вимогам FDA.

По шкалі міцності = 4

Ідеально підходить для собак, що люблять жорстко гризти. Деякі собаки можуть перегризти все, що завгодно. Щоб визначити, що найкраще підходить для вашого собаки, зверніться до нашої шкали міцності.

Безпечно мити в посудомийці

Після того, як собака потягає будь-яку з іграшок Zogoflex® по стежках та болотах, просто покладіть її в посудомийну машину для легкого очищення.

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*