Надміцні іграшки для собак

Надміцні іграшки для собак зроблені в США (Монтана)

Тверді та монолітні до самої серцевини. Створені бути надміцними, надстійкими, пружними і довговічними. Для тих собак, що віддають перевагу активним іграм. Іграшки Zogoflex® плавають і не тонуть у воді та легко миються в посудомийній машині.


Іграшки Zogoflex Air мають заповнений повітрям центр, дарують відчуття задоволення від наполегливих спроб роздавити і розплющити іграшку. Для тих собак, що захоплюються інтенсивними іграми та віддають перевагу іграшкам, які стискаються. Ці текстуровані іграшки мають захоплюючу форму, представлені в різних розмірах та надзвичайно міцні.

Іграшки Zogoflex Echo мають порожнисту серцевину. Створені для собак, яким подобається пружність та опір, які люблять гризти настільки пружні іграшки, що ті постійно виштовхуючись, самі відновлюють форму.

Чудово підійдуть собакам, які обожнюють апортування та люблять помірно гризти.

З іграшками з матеріалу Seaflex™ ми знаємо як зробити ваших улюблених хвостиків щасливими.

Матеріал Сіфлекс - це суміш, що складається з 88% безвідходного матеріалу Zogoflex, та 12% відновленого пластику, виловленого в океані та 0% шкідливих речовин. Без фталатів та ПВХ.

Rowdies™ - це колекція надміцних іграшок-пищалок для собак.

В Rowdies™ поєднані дві найміцніших технології West Paw: плюшевий матеріал з хутра - HardyTex®, посилений армованою сіткою та матеріал Zogoflex® в «зонах для жування» - для собак які обожнюють кусати та гризти іграшки.