Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Rumbl Іграшка для собак Румбл

Створено для собак, що люблять помірно гризти

Зустрічайте РУМБЛ! Супер пружну, шалено веселу новинку від West Paw!

Це ідеальна іграшка зі схованкою для ласощів, що поєднала в собі надзвичайну витривалість, пружність, м’якість та легкість матеріалу Zogoflex Echo та унікальний продуманий до дрібниць дизайн. Іграшка з подвійним призначенням: для уповільненого корисного годування та захоплюючої гри.

Ласощі випадають під час непередбачуваних коливань іграшки.

Підходить для різноманітних за розміром ласощів та гранул

Унікальний хвилеподібний отвір, який легко наповнювати ласощами надійно утримує їх всередині.

Підходить для уповільненого годування:

 • великий РУМБЛ вміщує до двох мірних стаканів корму (приблизно 240 грамів),

 • в малий РУМБЛ вміщується до 1 мірного стакана (120 грамів).

ДЛЯ ПОВІЛЬНОГО ГОДУВАННЯ: з іграшкою РУМБЛ, зі схованкою для ласощів, грайливе цуценя точно не сумуватиме та не лишиться голодним. Пуста в середині та м`яка на дотик іграшка – це чудовий спосіб уповільнити прийом їжі. Вихованцеві доведеться добряче попрацювати, щоб дістати свою їжу.

ІНТЕРАКТИВНА ІГРАШКА ДЛЯ ЖУВАННЯ: якщо пес або грайливе цуценя обожнюють гризти все, що їм трапляється вдома, убережіть свої меблі за допомогою іграшки для жування РУМБЛ. Вихованець не зможе пройти повз яскраву іграшку заповнену смачними ласощами. Йому гарантовані години захоплюючих занять.

ЦІКАВА ЗАДАЧА ДЛЯ РОЗУМНИКІВ: ігри з РУМБЛ триватимуть довше. Ця іграшка стимулює мозок собак шукати шлях, як діставати смаколики та подовжує життя коштовним ласощам.

ДИНАМІЧНА ТА ВИТРИВАЛА ІГРАШКА: після того як з ласощами буде покінчено, весела гра з РУМБЛ триватиме. Ця пружна іграшка колихається, котиться як м’яч, її можна кидати та носити в зубах, до того ж іграшка створена з надзвичайно м’якого матеріалу, який приємно стискати зубами.

ДВА ОТВОРИ ДЛЯ НАПОВНЕННЯ ТА ВИЛУЧЕННЯ ЛАСОЩІВ: унікальний дизайн цієї іграшки – це виклик та інтрига для вашого чотирилапого друга. Заокруглені «зубці» обмежують отвір всередині іграшки та утримують ласощі, так щоб вони не випадали занадто легко.

ІГРАШКА, ЩО ВІДПОВІДАЄ ВИМОГАМ FDA: всі іграшки West Paw представлені у яскравих кольорах, які легко вирізнити під час активних ігор на відкритому та закритому просторі. Не токсичні, відповідають вимогам FDA, без фталатів, BPA, безпечно мити у посудомийній машині.

СПОСОБИ ГРИ ДЛЯ КОЖНОГО СОБАКИ: ця іграшка – справжня знахідка для собак з різними уподобанням. Щоб заохотити цуценят та собак поважного віку, заповніть РУМБЛ невеликими гранулами, які легко випадають. Для любителів більш складних задач іграшку можна наповнити великими шматочками, наприклад яблучними дольками, щоб собаці довелось попрацювати, щоб витягти смаколик.

ПРОДУМАНИЙ ДО ДЕТАЛЕЙ ДИЗАЙН: це ідеальна іграшка для жування зі схованкою для ласощів. Над концепцією створення цієї іграшки працювала велика команда дизайнерів з West Paw, а також врахували думку більше ніж 8000 любителів тварин в США. Іграшка виконана у оптимальній формі, легка та виготовлена з ідеально м’якого та приємного за текстурою матеріалу.

Чому ця іграшка обов'язково Вам сподобається?

 • Безпечна альтернатива дерев'яним гілкам

 • Літає та підходить для веселих ігор із запусканням

 • Ідеально підходить для ігор з перетягування

 • Весела забава для двох собак

 • Безпечно мити в посудомийній машині

 • Не токсично

 • Не містить латекс

 • Без фталатів та бісфенолу А

 • Виготовлено в США

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (9 см х 8 см х 9 см)

M (10 см х 11,5 см х 10 см)


Румбл Малий

BZ040EGG – фіолетовий баклажановий

BZ040JGR – зелені джунглі

BZ040MEL – Оранжева диня

Румбл Великий

BZ041EGG – фіолетовий баклажановий

BZ041JGR – зелені джунглі

BZ041MEL – Оранжева диня


Тверді та монолітні до самої серцевини. Створені бути надміцними надстійкими і довговічними.

Zogoflex Echo мають порожнисту серцевину. Створені для собак, які люблять гризти пружні іграшки, що постійно виштовхуючись, самі відновлюють форму.

Іграшки Zogoflex Air мають заповнений повітрям центр, дарують відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*