Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Boz Air Dog Ball Іграшка для собак Боз м'яч

М'ячик Boz® має особливу текстуру, його достатньо важко стиснути руками, але коли собака стискає цю іграшку у своїх щелепах, напевне в його крові вивільняються гормони задоволення - ендорфіни.

Міцний, легкий, пружний і м'який Боз м'яч, настільки, щоб собаки могли ловити його зубами. Заповнений повітрям центр, дарує відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити.

А ще Боз вміє плавати і не тоне у воді.

Безпечна та міцна альтернатива тенісному м'ячу. Не містить токсичного клею та свинцю.

  • Невагомий та м'який, тому м'ячик Boz легко зловити у повітрі;

  • Надзвичайно пружний;

  • Неоднорідна текстура заохочує до гри та підтримує інтерес;

  • Не боїться води: плаває, можна мити в посудомийній машині.

  • Безпечна для собак, 100% підлягає переробці, Зроблено в США

Порада при виборі: м'яч малого розміру відповідає розміру стандартного м'яча для метання, м'яч великого розміру чудово підходить для собак, які у захваті від ігор у пошук та хованки

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (6 см)

L (10 см)

м'яч Боз Small

Бордовий смородиновий AZ015CUR

Жовта кульбаба AZ015DDL

Синьо-зелений колір хвоста Павича AZ015PCK

м'яч Боз Large

Бордовий смородиновий AZ017CUR

Жовта кульбаба AZ017DDL

Синьо-зелений колір хвоста Павича AZ017PCK

Придумано і Виготовлено в США

Усі іграшки West Paw створені і виготовлені в США

Ідеальні іграшки для собак, які у захваті від ігор на воді

Завдяки невагомості та особливому центру заповненому повітрям, іграшки Zogoflex Air® плавають вище і собакам простіше їх помітити і легше гратися з ними у воді!

Повітряна технологія Zogoflex Air®

Завдяки заповненому повітрям центру, Zogoflex Air® плаває вище і ще вище підлітає. Дарує відчуття задоволення від стійкого намагання роздавити і розплющити. Для тих собак, що захоплюються інтенсивними іграми та віддають перевагу іграшкам, які стискаються.

Гарантована довговічність. Створені так, щоб служити роками

Шкала міцності

Оцінка = 4; Сила і міць для собак, що люблять жорстко гризти.

Мяч Boz чи Тенісний м'яч?

Мяч Боз значно крутіший ніж тенісний м'яч, що навіть близько не стояв, бо мяч Боз міцніший, нетоксичний, ніжний для ясен, ідеальний на зубах, ніжно стискається, високо стрибає, вище плаває, легко миється і зроблений в США

Текстурована поверхня

і особливе м'яке кайфове відчуття від стискання іграшки - приваблює собак.


Boz в дії

Немає кращого способу пояснити, наскільки собаки люблять Boz®, ніж показати Вам це відео. Подивіться і посміхніться, спостерігаючи, як вони ганяють, стрибають та плескаються.

Легко чистити: безпечно мити в посудомийній машині

Іграшки Zogoflex Air® дуже невибагливі у догляді, для домашньої чистки - достатньо покласти іграшку на верхню полицю посудомийної машини.

100% наших іграшок Zogoflex та Zogoflex Air придатні для переробки

Не токсичні і Безпечні!

Іграшки Zogoflex® і Zogoflex Air® абсолютно не токсичні, без бісфенолу А, без фталатів і латексу, відповідають вимогам FDA (Управління продовольства і медикаментів США) - це означає, що іграшка безпечна, навіть якщо собака відгризе і з'їсть її кусочки.

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*