Skamp® Скамп "Три пелюстки"- Легкий і міцний флаєр для собак, що люблять помірно гризти і грати в перетягування. Значно безпечніше, ніж просто палка.

Весело кидати і діставати. Справжня розвага для двох собак. Плаває у воді і легко миється в посудомийці

Zwig® Звіг "Гілка" міцна та невагома іграшка для собак, що помірно люблять гризти гілки. Відскакує непередбачуваними траєкторіями. Справжній азарт!

Плаває у воді і легко миється в посудомийці. Безпечна, Нетоксична, не містить BPA, латексу, фталатів

Rando® - Рандо м'яч- це міцний та невагомий м'яч для собак, яким подобаються більш легкі іграшки. Безпечна альтернатива тенісному м'ячу. Легко ловити на льоту, весело гризти і жувати.

Плаває у воді і легко миється в посудомийці.


Rumbl® Румбл, зі схованкою для ласощів, грайливе цуценя точно не сумуватиме та не лишиться голодним. Пуста в середині та м`яка на дотик іграшка – це чудовий спосіб уповільнити прийом їжі. Вихованцеві доведеться добряче попрацювати, щоб дістати свою їжу

Іграшки Zogoflex Echo підходять для будь-якого віку

Zogoflex Echo™ - це колекція іграшок, розроблена для віку від 0 до 140 собачих років. Іграшки цієї колекції Rando™ Skamp™ і Zwig™ виготовлені в США з того ж нетоксичного, міцного та безпечного матеріалу, що й інші наші іграшки Zogoflex®, але з порожнистою серцевиною. Вони більш піддатливі, легші у вазі і набагато веселіші. Створені для собак, яким подобається пружність та опір, які люблять гризти настільки пружні іграшки, що ті постійно виштовхуючись, самі відновлюють форму.