Ідеально підходять як собакам солідного віку так і цуценятам

Іграшки, які підійдуть всім собакам

Zogoflex Echo™- це колекція іграшок, створена для собак всіх вікових груп.

Від 0 до 140 (ми маємо на увазі вік собаки!) Іграшки Rando™ та Zwig™ з цієї колекції - це саме те що потрібно і вашому цуценяті й вашому дорослому песику.

Для улюбленого сеньйора спортсмена

Старіючим собакам важче залишатись активними, у порівнянні з періодом, коли вони були молодими. Але вони так само обожнюють веселі апортування або віддають перевагу розслабляючим сеансам жування.

Іграшками серії Zogoflex Echo можна грати двома способами: грати або жувати. Вашому дорослому улюбленцю сподобається невагомість іграшки, завдяки якій її легко переносити собакам в зубах (особливо актуально для собак з чутливими зубами), просто утримувати в лапах.

Цуценята! Жваві малі генератори нестримної енергії, їм необхідні витривалі іграшки.

Це можна сказати і про іграшки з колекції Zogoflex Echo. Іграшки Rando та Zwig створюють ідеальний вібруючий опір зубам, що ріжуться. Невагомі та пусті всередині, ці іграшки витримають невпинне активне жування. Імпульсивна пружність іграшки дарує набагато більше задоволення, ніж предмети в домі.

Іграшки Zogoflex Echo незамінні на перших місяцях зростання та розвитку. Цуценята вивчають світ пробуючи все "на зуб", це означає, що вони гризтимуть все, що потрапить до їх маленьких лап.

Стаючи старшими у цуценят починається період заміни зубів, що може спричинювати дискомфорт та біль. Потреба позбутися цього болю змушує цуценят гризти, постійно гризти. Отже, якщо вам дорогий ваш диван, взуття чи сонячні окуляри — дайте цуценяті іграшки серії Zogoflex Echo з порожнистою серцевиною. Вони більш податливі, легші у вазі і набагато веселіші.

Допоможуть позбутися клопотів, пов'язаних з ростом зубів!