Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Зручна форма іграшки дозволяє легко утримувати її в зубах або лапах під час жування, як цуценятам так і дорослим собакам. Створена з надійного перевіреного матеріалу Zogoflex, іграшка Zwig має порожнисту серцевину, що робить її невагомою, але міцною і більш стійкою до впливу зубів.

Zwig Іграшка для собак Звіг "гілка"

За своєю природою собаки отримують задоволення граючись з гілками або тенісними м'ячами. Але, гра з цими предметами є досить небезпечним заняттям, оскільки гілки можуть залишати скалки у язиці та травмувати ротову порожнину, в той час як тенісні м'ячі містять токсичний для собак клей та волокна, що можуть викликати непрохідність кишечнику.

Киньте справжній виклик звичайній дерев'яній палці тримаючи в руках гілку Звіг Zwig!

Zwig поєднує в собі форму та текстуру, що подобається та не набридає собакам, створюючи пружинячі рухи навіть тоді, коли собака просто переносить іграшку в зубах (що вони власне дуже люблять робити). Пружна іграшка, що постійно виштовхуючись, сама відновлює форму. Міцна і в той же час м'яка і гнучка. Гра з нею, разом з вихованцем, принесе вам не менше задоволення, ніж йому!

КОЛІР:

РОЗМІР: L (35 см)

Звіг "гілка" Large

Фіолетовий баклажановий BZ021EGG

Зелені джунглі BZ021JGR

Оранжева диня BZ021MEL

Zwig чи дерев'яна Палиця?

Собаки не розуміють, що дерев'яні палиці, гілки не завжди безпечні для них. Як і Ви, ми прагнемо бути найкращим другом для наших улюбленців. Ми турбуємось про їх здоров'я і тому робимо іграшки, які не просто улюблені, вони ще й безпечні і дуже міцні. Виготовлені в США. Киньте справжній виклик звичайній палці тримаючи в руках гілку Звіг Zwig!

Плавають і не тонуть у воді!

Це правда, Zogoflex Echo плавають, як і решта наших іграшок. Тому ці іграшки чудові та незамінні для гри на воді.

Zogoflex Echo™ - це колекція іграшок, розроблена для віку від 0 до 140 собачих років.

Іграшки цієї колекції Rando™ Skamp™ і Zwig™ виготовлені в США з того ж нетоксичного, міцного та безпечного матеріалу, що й інші наші іграшки Zogoflex®, але з порожнистою серцевиною. Вони більш податливі, легші у вазі і набагато веселіші.

Легко мити в Посудомийній машині

Де є грязюка - там і наш бешкетник. Ми знаємо як собаки люблять природу та прогулянки на свіжому повітрі і це те, що нас надихнуло на виготовлення цієї іграшки. На щастя, ці іграшки безпечно мити в посудомийній машині.

Гарантовано міцна

Ми абсолютно впевнені в довговічності наших іграшок для собак Zogoflex!

Безпечна, нетоксична

Безпека є першорядною для всіх у West Paw Design, саме тому наші іграшки не містять латексу, не містять бісфенолу BPA та фталатів, нетоксичні та відповідають вимогам FDA.

По шкалі міцності = 4

Ідеально підходить для собак, що люблять жорстко гризти. Деякі собаки можуть перегризти все, що завгодно. Щоб визначити, що найкраще підходить для вашого собаки, зверніться до нашої шкали міцності.

Безпечно мити в посудомийці

Після того, як собака потягає будь-яку з іграшок Zogoflex® по стежках та болотах, просто покладіть її в посудомийну машину для легкого очищення.

Як найкращий друг усіх собак, West Paw гарантує, що кожна іграшка безпечна, виготовлена з eco-friendly матеріалів; буде довго служити і тішити так, як задумано; виготовлена в місті Боземан, штат Монтана, США

Ми хочемо, щоб Ви полюбили іграшки West Paw!


Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*