Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Iграшка пищалка для собак Лінкольн пухнастий

Створено для любителів жорстких шалених ігор

Лінкольн створений для середніх та великих собак, які віддають перевагу активним іграм. Лінкольн готовий до всіх екстремальних видів ігор: цупкого захвату, шалених струшувань та карколомних польотів.

Rowdies™ від WEST PAW - це нова колекція відмічених нагородами, витривалих плюшевих іграшок для собак.

Створюючи колекцію Rowdies™ ми також врахували і інтереси собак зі специфічними розмірами. Не важливо, який у Вас собака – мініатюрний той тер’єр, або величний мастиф, ці іграшки створені з достатньою міцністю щоб встояти перед любителями жорстких ігор.

В іграшках Rowdies™ поєднані дві найміцніших технології West Paw: витривалість та безпечність матеріалу Zogoflex в «зонах для жування» - для собак які обожнюють кусати та гризти іграшки та запатентований міцний плюшевий матеріал HardyTex®, посилений армованою сіткою.

Ця мила плюшева іграшка тендітна лише на вигляд!

Тіло іграшки Роуді Лінкольн (Rowdie Lincoln) створене з матеріалу HardyTex®- м’якої плюшевої тканини, посиленої армованою сіткою, а руки та ноги – найпривабливіші зони для жування виготовлені з нашого надміцного матеріалу Zogoflex®. Пухнастий Лінкольн має виразні вишиті очі, які неможливо відірвати зубами. А ще, всередині Роуді захована пищалка, Ваш вихованець не залишиться байдужим до Лінкольна!

Посилені армованою сіткою

КОЛІР:


РОЗМІР:

Висота 24 см

Ширина 28 см

Артикул:

DD003PUF Фіолетова

DD003ORF Оранжева

DD003PEW Срібно-коричнева

Любителі собак обожнюють іграшки Rowdie, тому що:

  • Це екстремально витривала плюшева іграшка

  • Гарантовано витримає жорсткі ігри

  • Ідеальна іграшка для перетягування, жування та шалених струшувань

  • Всередині іграшки захована пищалка

  • Іграшка наповнена безпечним eco friendly матеріалом Intelliloft®

  • Безпечно для використання в пральній машині та сушильній машині

  • Це частина програми Love It Guarantee™

  • Виготовлено в США

Для яких собак Лінкольн підійде найкраще?

Лінкольн підійде для собак середніх та великих розмірів, які обожнюють активні види гри. Цей пухнастий товариш має 4 гнучкі руки, це зручно для перетягування, підкидання та польотів!

HardyTex™

Винайдена, створена у West Paw, та протестована на міцність тривалими жорсткими іграми собак. Запатентований матеріал HardyTex – це не лише покриття із хутра – це міцний плюшевий матеріал, посилений армованою сіткою для екстра витривалості, він набагато міцніший ніж стандартний плюшевий матеріал.

Zogoflex® Chew Zones

«Зони для жування» Zogoflex®

Вперед, просто бери та гризи! Адже «зони для жування» створені з унікального та інноваційного витривалого матеріалу Zogoflex® - для тих собак, які обожнюють гризти іграшки.

Машинне прання

Якість ручної роботи

Матеріал Intelliloft® придатний для вторинної переробки

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Ці іграшки не призначені для агресивних та деструктивних любителів гризти.