Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Rumpus®

Румпус

Собаки кажуть, що остання новинка від West Paw - це без сумніву найміцніша іграшка, створена для жування та апортування. Надміцна іграшка з трьох частин рухається та котиться, підтримуючи інтерес у собаки. Румпус був створений для собак, які мають потребу щось гризти й вона пройшла перевірку на міцність нашою зубастою командою!

  • Витримує ікла навіть найзавзятіших любителів гризти

  • Пружно відстрибує від поверхні та плаває під час апортування на воді

  • Перевірена міцність

Результат тестування:

Після 10-ти денного тестування, інтенсивних ігор та жування, 291 з 300 собак та їх найкращі друзі відзвітували про те що:

КОЛІР:

РОЗМІР:

S (13 см)

L (16 см)

Румпус S

Оранжевий мандариновий ZG080TNG

Колір зеленого яблука ZG080GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG080AQA

Румпус L

Оранжевий мандариновий ZG081TNG

Колір зеленого яблука ZG081GRN

Блакитний колір морської хвилі ZG081AQA

Коли побачу, тоді повірю?...що це дійсно надміцні іграшки для собак!

Коли всі навкруг гучно заявляють, що роблять ультра міцні іграшки для собак, важко сказати, чи справді іграшка така міцна, як рекламують.

Що ж, Ми пишаємось тим фактом, що американські "дитсадки для собак" денного догляду вирішили обрати саме іграшки Zogoflex для своїх ігрових кімнат.

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Якщо ваш вихованець один з небагатьох, хто здатний дійсно суттєво погризти і пошкодити навіть таку надміцну іграшку як Zogoflex, в такому випадку використання іграшки краще припинити*