Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Iграшка пищалка для собак Кастер пухнастий

Створено для любителів жорстких шалених ігор

Собаки малих та середніх порід точно не захочуть випустити цього розбишаку зі свого поля зору! Адже Кастер просто створений для затишних обіймів та ідеальний для справжніх любителів гризти. Іграшка без якої ваш вихованець не захоче виходити з дому!

Rowdies™ від WEST PAW - це нова колекція відмічених нагородами, витривалих плюшевих іграшок для собак.

Створюючи колекцію Rowdies™ ми також врахували і інтереси собак зі специфічними розмірами. Не важливо, який у Вас собака – мініатюрний той тер’єр, або величний мастиф, ці іграшки створені з достатньою міцністю щоб встояти перед любителями жорстких ігор.

В іграшках Rowdies™ поєднані дві найміцніших технології West Paw: витривалість та безпечність відміченого нагородами матеріалу Zogoflex в «зонах для жування» - для собак які обожнюють кусати та гризти іграшки та запатентований міцний плюшевий матеріал HardyTex®, посилений армованою сіткою.

Ця мила плюшева іграшка тендітна лише на вигляд!

Тіло іграшки Кастер Роуді створене з матеріалу HardyTex®- м’якої плюшевої тканини, посиленої армованою сіткою. Пухнастий привабливий Кастер має виразні вишиті очі, які неможливо відірвати зубами. А ще, всередині Роуді захована пищалка, Ваш вихованець не залишиться байдужим до Кастера!

«Зони для жування» створені з надміцного матеріалу Zogoflex® - легко підхопити та підкинути!

Посилені армованою сіткою

КОЛІР:

РОЗМІР:

Висота 23 см

Ширина 9,5 см

Артикул:

DD006PUF Фіолетова

DD006ORF Оранжева

DD006PEW Срібно-коричнева

Любителі собак обожнюють іграшки Rowdie, тому що:

  • Це екстремально витривала плюшева іграшка

  • Гарантовано витримає жорсткі ігри

  • Ідеальна іграшка для ігор з пружними стрибками, польотів та дружніх обіймів

  • Всередині захована пищалка

  • Іграшка наповнена безпечним eco friendly матеріалом Intelliloft®

  • Безпечно для використання в пральній машині та сушильній машині

  • Це частина програми Love It Guarantee™

  • Виготовлено в США

Для яких собак Кастер підійде найкраще?

Ідеальна форма та розмір Кастера не залишить байдужими собак малих та середніх порід. Кастер просто створений для любителів погризти та пообійматися.

HardyTex™

Винайдена, створена у West Paw, та протестована на міцність тривалими жорсткими іграми собак. Запатентований матеріал HardyTex – це не лише покриття із хутра – це міцний плюшевий матеріал, посилений армованою сіткою для екстра витривалості, він набагато міцніший ніж стандартний плюшевий матеріал.

Zogoflex® Chew Zones

«Зони для жування» Zogoflex®

Вперед, просто бери та гризи! Адже «зони для жування» створені з унікального та інноваційного витривалого матеріалу Zogoflex® - для тих собак, які обожнюють гризти іграшки.

Машинне прання

Якість ручної роботи

Матеріал Intelliloft® придатний для вторинної переробки

Будь ласка, майте на увазі, що безпека Вашого вихованця - це ваша відповідальність. При виборі іграшок важливо, щоб вони підходили за формою і розміром для Вашої собаки. Наглядайте за собакою під час використання іграшки. Не існує іграшок, які зовсім неможливо погризти. Ці іграшки не призначені для агресивних та деструктивних любителів гризти.