ІГРАШКИ ДЛЯ ГРИ

Іграшки для собак, які живуть для гри

Іграшки для гри

Собака згризе все, що Ви запропонуєте, але це не означає, що йому все до смаку. Оберіть саме ту іграшку, яка буде ідеальною для стилю гри Вашого собаки.

ДЛЯ СОБАК, ЩО ЛЮБЛЯТЬ ЖОРСТКО ГРИЗТИ І ЖУВАТИ

ЖУВАННЯ Rumpus® Румпус - це без сумніву найміцніша іграшка, створена для жування та апортування.

ЖУВАННЯ Tux® - Тукс це надміцна і довговічна іграшка для собак зі схованкою для смачних ласощів.

Два розміри- для малих і великих собак.

ЖУВАННЯ Hurley® - Харлей це надміцна кістка, якою не можливо насититися. Надстійка до тривалого жування.

Весело відскакує під час гри. Зроблено в США, 3 розміри.

ЖУВАННЯ Qwizl® - ця відзначена нагородами іграшка Квізл зі схованкою для ласощів, створена для того, щоб собака трималась подалі від Вашого взуття.

ЖУВАННЯ Jive® - це супер-м'яч Джів з канавками, що нескінченно і так шалено стрибає в різні сторони.

Гарантована міцність, надзвичайна довговічність.

ДЛЯ СОБАК, ЩО ПОМІРНО ЛЮБЛЯТЬ ГРИЗТИ І ЖУВАТИ

Skamp® Скамп "Три пелюстки"- Легкий і міцний флаєр для собак, що люблять помірно гризти і грати в перетягування. Значно безпечніше, ніж просто палка. Справжня розвага для двох собак. Плаває у воді і легко миється в посудомийці


Zwig® Звіг "Гілка" міцна та невагома іграшка для собак, що помірно люблять гризти гілки. Відскакує непередбачуваними траєкторіями. Плаває у воді і легко миється в посудомийці. Безпечна, Нетоксична, не містить BPA, латексу, фталатів


Rando® - Рандо м'яч- це міцний та невагомий м'яч для собак, яким подобаються більш легкі іграшки. Безпечна альтернатива тенісному м'ячу. Легко ловити на льоту, весело гризти і жувати. Плаває у воді і легко миється в посудомийці.

PLAY Boz® Боз - це текстурований пористий м'яч для тих собак, що захоплюються інтенсивними іграми та віддають перевагу іграшкам, які стискаються. М'який на дотик, але міцніший за тенісний мяч.

PLAY Dash® - Деш це високолітаючий аеродинамічний диск-фрісбі для собак. Текстурований матеріал мякий на дотик і ніжний до ясен. Центральний отвір забезпечує стабільний і швидкий політ

PLAY Wox® - Вокс тринога це надміцна іграшка для собак, що підійде як для спільних так і для самостійних ігор, таких як перетягування, підкидання, апортування. М'яка на дотик та Стійка до проколів.

ДЛЯ СОБАК, ЩО НІЖНО ГРИЗУТЬ І ЖУЮТЬ

ГРА Bumi® Бумі S-подібна створена для любителів гри у перетягування та фанатів високопольотного апортування. Розгинається до подвійної довжини.Призначена для тривалих ігор, протистоянь та перемоги! Легка для захвату S-подібна форма.

ГРА Zisc® Зіск -літаючий диск. Летить високо, як жорсткий фрізбі, але набагато ніжніший до ротової порожнини собак та Ваших рук. Доступний у 2 розмірах (малий та великий). Світна версія - для гри у сутінках темноти.

ГРА Tizzi® - Тіззі - потрійне заняття для вихованця- апортування, перетягування і пошук ласощів. Ручки "фіксуються" для подальшого кидання та гри. Щоб покласти ласощі всередину, просто відкрийте ручки. Ідеальна іграшка для перетягування.

ДЛЯ СОБАК, ЩО ЖОРСТКО ТА ШАЛЕНО ГРАЮТЬ

ГРА Sanders Сандерс пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Custer Кастер пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Rosebud Роузбуд пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Lincoln Лінкольн пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Jefferson Джефферсон пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.

ГРА Fergus Фергус пухнастий - Iграшка пищалка для собак, виготовлена з хутра і плюшевого матеріалу HardyTex, армованою сіткою та зонами для жування Zogoflex.